Poziom 1

Poziom 1

zobacz na planie
Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 19.00
Sobota: 9.00 - 15.00
Numer telefonu
58 727 23 00

STUDIO PAZNOKCI I RZĘS

Studio stylizacji Paznokci i Rzęs IK powstało z marzeń o miejscu, gdzie wkraczamy w przestrzeń nieziemskiego relaksu. W naszym salonie otoczymy Twoje dłonie i stopy profesjonalną troską, a rzęsy magicznym spojrzeniem. Pracujemy na profesjonalnych materiałach, które spełniają najwyższe kryteria i wymogi europejskie, tym samym gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Czas spędzony w naszym salonie umilimy Ci zmysłową muzyką, filiżanką przepysznej kawy oraz pogaduchami.

Uwielbiamy zaskakiwać naszych Gości, dlatego na bieżąco podążamy za nowymi trendami w dziedzinie kosmetyki. Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów, stale podnosimy kwalifikacje, poprzez uczęszczanie na kursy do dyplomowanych instruktorów.

Podstawową zasadą naszego salonu jest dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo, tym samym usługi wykonywane są z zachowaniem pełnej sterylności (m.in. jednorazowe pilniki, każdorazowa sterylizacja narzędzi ze stali chirurgicznej). Studio Stylizacji Paznokci i Rzęs IK prowadzone jest przez kobiety znające twoje potrzeby i oczekiwania!

Poziom 1

CREDIPASS

Poziom 1

LABORATORIUM ANALIZ MEDYCZNYCH